Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Команду мера «перетрусило»

Команду мера «перетрусило»

Команда мера Мелітополя Сергія Мінька зменшується майже кожного дня. Після Ганни Камлик, яку з посади заступника мера відправили працювати у КП «Водоканал», своє крісло втратив ї Сергій Павленко. Він повернувся туди, звідки прийшов у виконком, - а саме, до КП - «Житломасив»

 

Підконтрольні меру Сергію Міньку ЗМІ намагаються переконати мелітопольців, що звільнення одного за іншим двох заступників міського голови – це звичайний робочій процес, який у даному випадку спрямований, ніби то, на зміцнення роботи комунальних підприємств. Але багато хто впевнений у тому, що цей хід - лише спроба зберегти спокійне обличчя під час поганої гри. В команді мера почалися конфлікти. Деякі з них можновладці навіть не приховують. Яскравий епізод стався під час серпневого засідання виконкому, коли Сергій Мінько доволі різко обірвав виступ свого підлеглого Івана Федорова.

Подейкують, що меру не сподобалась надмірна активність його заступника, якому, насправді, сам Сергій Мінько віддав чи не найбільшу частину владних повноважень. Зараз на фоні зама міський голова все частіше виглядає весільним генералом, який з’являється лише для того, щоб когось привітати, або урочисто відкрити черговий відремонтований об’єкт інфраструктури.

Доречі, саме Сергій Павленко до вчорашнього дня опікувався сферою житлово-комунального господарства – чи не найбільшою в плані фінансування. Шалені темпи реконструкцій та витрати у десятки мільйонів зараз не можуть відслідкувати ані депутати міської ради, ані громада Мелітополя. У чому не зійшлися мер та його заступник біля такого грошового мішка залишається тільки здогадуватись. Між тим Сергія Павленко, як людину знаючу, не можна було просто звільнити, адже це могло б потім відгукнутися міському голові та його прибічникам у владі. Тому колишньому заступнику віддали КП «Житломасив» для, начебто, розвитку напрямку демонополізації ринку ЖКГ, шляхом створення ОСББ. Проте, це пояснення лише для громадськості, адже більшість голів ОСББ стверджують, що саме Сергій Павленко є найбільшим противником такої форми власності будинків. Отже, або чиновники просто дурять людей, або ніякої демонополізації ринку ЖКГ не буде, бо це саме той випадок, коли вовка поставили пасти отару.