Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У ДНЗ №9 виховують справжніх козачат

У ДНЗ №9 виховують справжніх козачат

14-го жовтня відзначатиметься День захисника України. У Мелітополі вітання з цим святом лунали вже сьогодні. Першими їх приймали найменші майбутні захисники вітчизни

 

У дитячому садочку №9 відбулося справжнє козацьке свято. Маленькі вихованці продемонстрували свої таланти та спритність. Вони співали, танцювали та грали у  давні національні ігри.

Дитячий садок №9 вже 18 років поспіль працює за національно-гуманітарним напрямком та впроваджує у дошкільному вихованні козацьку педагогіку. Дітям змалку прищеплюють любов до своєї країни і рідної мови, шляхетне ставлення до дівчат, мам і бабусь, сміливість та готовність захищати свою землю.

Ольга Дума (завідуюча ДНЗ №9): «Ми розповідаємо дітям просто про складне. Вчимо їх любити свою батьківщину, пам’ятати своє коріння. У нас на святі і татари, і болгари, але у всіх одна батьківщина – Україна».

На святі діти продемонстрували і знання історії козацтва – вони знають, що козацька Січ була заснована на острові Хортиця, знають про традиційне вбрання козаків,  їх улюблені страви та традиції. Тож в Україні підростає нове покоління сміливих захисників вітчизни, а це значить, що козацькому роду – нема переводу.