Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ 14 жовтня: три свята в одному

14 жовтня: три свята в одному

На 14 жовтня в Мелітополі заплановано проведення низки заходів до Дня українського козацтва та Дня захисника Україні. Крім того, цього дня відзначається і велике православне свято - Покров Пресвятої Богородиці

 

Чотирнадцяте жовтня велике світле свято для віруючих українців - Покров Пресвятої Богородиці. У народі цей день вважається межею між двома сезонами – осінню та зимою. 14 жовтня щорічно зранку в храмах відбувається богослужіння. Люди звертаються з молитвами до Пресвятої Богородиці, просять у неї міцного здоров'я, допомоги, підтримки і захисту. Вважається, що протягом усього року Богородиця оберігає того, хто звертається до неї в молитвах, вкриваючи його своїм покровом. Як і у будь-яке релігійне свято, на Покров неможна працювати. Після походу до церкви в цей день прийнято зустрічати гостей або самим іти в гості.

У Мелітополі на 14 жовтня заплановано багато заходів. Проходитимуть вони переважно в міському парку. Опівдні там стартує святково-розважальна програма «Козацький дух - козацька воля». Гості свята зможуть взяти участь у розіграші призів і скуштувати справжній козацький куліш. Також заплановані: благодійний ярмарок, «Військово-медичний практикум», «Патріотичний словник в картинках», акція-малюнок «Діти єднають Україну», виступ духового оркестру та інше. У кінотеатрі «Перемога» з 14 жовтня по 9 листопада проходитиме фестиваль військово-патріотичного кіно «Позивний зеніт», початок сеансів о 10 годині. Організатори заходів запрошують відзначити День Українського козацтва усім разом.