Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ З вдячністю за подвиг!

З вдячністю за подвиг!

Захисників України, її славних воїнів, чоловіків, які присвятили частину свого життя відстоюванню інтересів та цілісності країни, вітали сьогодні і у районній адміністрації. На свято були запрошені і ветерани Другої світової війни, і ветерани війни сучасної. Присутні їм дякували на сміливість та відвагу і бажали одне одному миру

 

Свято Дня Захисника України відзначається в нашій країні вже четвертий рік поспіль. 14 жовтня для нашої країни – день особливий. Цього дня ми вітаємо козаків та згадуємо Пресвяту Богородицю, яка захищала їх та накривала своїм  покровом в часи походів та воєн. Зараз історія повторюється, наші мужні солдати сьогодні також захищають Україну від ворога, не шкодуючи життя. Вони обрали цей шлях свідомо і взялися за зброю за покликом серця. День захисника України – це свято не тільки воїнів. Це також свято волонтерів, які взяли на себе забезпечення потреб армії, ставши ланкою між війною та миром, це свято дітей, які роблять обереги і передають воїнам разом з віршами та малюнками в окопи.

Водночас, цей день також і сумний, адже втрати на війні неминучі. Троє мешканців району назавжди залишаться в серцях рідних, близьких та побратимів молодими та відважними солдатами, які загинули за Україну. Їх пам'ять вшанували хвилиною мовчання.

За традицією у святковий день захисникам України було вручено грамоти та подяки і від обласної адміністрації та обласної ради, від районної. Дякували присутні також і волонтерам, які продовжують свою непросту роботу, підтримуючи військових і на війні, і після демобілізації.

На святі лунали українські пісні та слова безмежної вдячності на адресу усіх, хто стоїть на варті суверенітету країни. А ще - побажання миру, найочікуванішого миру після перемоги.