Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Військових вшанували у ПК Шевченка

Військових вшанували у ПК Шевченка

Чотирнадцятого жовтня в Україні відзначаються три свята – Покров Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника вітчизни. Сьогодні мелітопольських військових вшановували у палаці культури імені Тараса Шевченка. Їм вручали подяки, почесні грамоти, ордени та медалі

 

Сьогодні у ПК Шевченка було багатолюдно. Не тільки військові, але і багато цивільних, а також волонтерів прийшли  віддати данину поваги та вдячності всім тим, хто у такі важкі часи, які зараз, не жаліючи свого життя, відправив  захищати незалежність і суверенітет країни. За зразкове виконання військового обов’язку й проявлену мужність медалі отримали рядовий Борис Ткачук, старший прапорщик Артем Опришко, підполковник Володимир Кирсанов та багато інших військових. Не залишилися без почесних грамот і співробітники мелітопольського військомату, другого патрульного батальону військової частини 3033 та особовий склад військової частини А3840. Яскраву святкову програму для присутніх підготували міські творчі колективи.

Серед присутніх на святі були не тільки чоловіки у військовій формі, а й багато жінок, які нарівні з чоловіками роблять усе для того, щоб небо над головою залишалося мирним. На їхню адресу також лунало чимало теплих привітань. Яскравим моментом свята став виступ танцювальних та вокальних колективів, а також студентів училища культури.