Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Командний чемпіонат світу з силового екстриму

Командний чемпіонат світу з силового екстриму

3-го грудня в Запоріжжі пройшов командний чемпіонат світу з силового екстриму серед спортсменів у вазі до 105-ти кілограмів. У змаганнях взяли участь 5 команд з України, Грузії, Канади, Чехії і Норвегії, в кожній з яких було по четверо спортсменів

 

Їм було необхідно виконати 5 вправ – взяти участь у естафеті, підняти аксель над головою вагою 130 кілограмів, присісти з акселем на грудях вагою 200 кілограмів, пройти естафету з підняття гантелей у 70, 80, 90 і 100 кілограмів і піднятті кулі вагою 160 кілограмів на кількість разів.

За підсумками змагань в усіх вправах домінувала команда України, яка отримала титул чемпіона світу. Срібло і бронзу здобули команди Норвегії і Чехії, а 4-те і 5-те місця відповідно завоювали команди з Канади і Грузії. Українець Олександр Дубовий встановив світовий рекорд в присіданні з акселем вагою 200 кілограмів на грудях. За одну хвилину атлет присів 12 разів.

Змагання організували міжнародна федерація «Алтимит стронгмен» разом з федерацією силового екстриму України. Зараз спортсмени готуються до чемпіонату Європи-2018, проведення якого заплановане в Україні 1-го червня. А командний чемпіонат світу з силового екстриму відбудеться в Литві у вересні наступного року.