Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Пауерліфтинг

Пауерліфтинг

Мелітополець Дмитро Свириденко завоював 5 золотих медалей на чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи, що проходив у польському місті Седльце з 30-го листопада по 3-є грудня

За медалі боролися близько 300 спортсменів з 17-ти країн світу. Успіх Дмитра Свириденка, який був єдиним атлетом з Мелітополя, і представляв Запорізький край, став також успіхом для української команди, яка в змаганнях з жиму лежачі в загальнокомандному заліку посіла перше місце.  Дмитро виступав у ваговій категорії до 100 кілограмів серед аматорів у вправі «жим лежачи». Він завоював відразу п'ять перших місць у таких класах, як «Оупен», «Мастерс 40-44 роки», «Мілітарі» серед представників силових структур, в абсолютній першості в «Мастерс 40-49 років» і в «Абсолют Мілітарі». Крім того, Дмитро виконав норматив майстра спорту міжнародного класу . Здобуті Дмитром нагороди світового чемпіонату допомогли команді України у вправі «жим лежачи» серед аматорів обійти господіарів змагань  - збірну Польщі, що зайняла друге місце, і сильну американську команду, що опинилася на третьому місці.