Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Ні!» збиранню грошей у школах

«Ні!» збиранню грошей у школах

Батьки мелітопольських школярів більше не повинні здавати кошти у школи. Про це свідчить відповідний наказ начальника управління освіти Ігоря Елісеева від 3 січня

 

Треба зазначити, що виникнення і підписання цього документу – це виключно заслуга батьків учнів 14 школи, які, починаючи з 2013 року, намагалися з’ясувати у директора школи – куди ж йдуть шалені суми готівки, які щомісяця здають батьки нібито на потреби школи. Без їхнього контролю, кажуть батьки, ці суми зникали без жодної звітності з боку адміністрації школи. З іншого боку, батьки учнів погоджуються з тим, що збирати гроші потрібно, але проходити вони повинні виключно через спецрахунки або створені благодійні фонди, без копійки готівки.

З проханням прокоментувати ситуацію щодо наказу « Про заборону незаконного збирання коштів у навчальних закладах освіти» ми звернулися до начальника управління Ігоря Елісеева. Він погодився це зробити, але завтра. Отже, ми сподіваємося таки отримати коментар начальника управління та його бачення ситуації щодо фактів збирання готівки у школах Мелітополя.