Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Бюджетні зміни та доповнення

Бюджетні зміни та доповнення

В Україні тривають бюджетні процеси, деякі території ще вносять зміни до ухвалений бюджетів на поточний рік. Сьогодні депутати Мелітопольської районної ради зібралися на позачергову сесію для того, щоб затвердити обсяги субвенцій, які будуть надходити до районної казни у 2018 році

 

Перша у новому році позачергова сесія районної ради розпочалася з привітань благочинного церков Мелітополя протоієрея Максима Смирнова на адресу присутніх з різдвяними святами. В ці дні за старовинними звичаями всіх людей іще вітають з Різдвом Христовим, а потом вітатимуть зі старим новим роком. Для депутатів церковний хор виконав декілька духовних творів з побажаннями, миру, злагоди і духовного спокою.

Потім депутати взялися до справ мирських. Їм належало розглянути та затвердити обсяги додаткових асигнувань, що надходитимуть з державного бюджету на соціальний захист населення.

Наталя Супрун (нач. управління фінансів РДА): «29-го січня Президент підписав закон про державний бюджет. В рамках цього закону районний бюджет збільшується на 32 мільйона 438 тисяч гривень, в т.ч. передбачена субвенція на допомогу багатодітним сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам в сумі 3 мільйона 35 тисяч гривень. Субвенція по наданню пільг, а також послуг з теплопостачання, водовідведення в сумі 23 мільйона 736 тисяч гривень». 

Рішення про виділення додаткових коштів до районного бюджету депутати підтримали одноголосно. Крім цього, вони проголосували за виплату премій керівникам комунальних підприємств та в.о. керівника підприємства «Спорт для всіх».