Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Якими були новорічні іграшки в минулому столітті?

Якими були новорічні іграшки в минулому столітті?

Продовжити собі новорічний настрій і зануритися у світ ялинкових прикрас минулих років пропонує міський краєзнавчий музей, де до кінця січня працює цікава новорічна виставка. На ній представлені ялинкові іграшки, старовинні Діди Морози, вітальні листівки минулих десятиліть, а також цікаві фотографії

 

У ці дні на третьому поверсі краєзнавчого музею відвідувачі можуть поринути в атмосферу новорічних свят минулих років. Тут працює виставка під назвою «Чарівний світ ялинкових прикрас». На виставці можна побачити, як змінювалися ялинкові іграшки з початку двадцятого століття і до наших днів. Це найпростіші іграшки з вати, картону і фольги, великі скляні кулі, іграшки з тонкого скла на зимову тематику: сніговики, сніжинки, шишки, Діди Морози, а також блискучі качани кукурудзи хрущовських часів, ракети, космонавти і багато іншого. Ще на виставці представлена колекція старовинних новорічних листівок.

Частина експонатів виставки - це колекція Дідів Морозів і Снігуроньок, їх більше десяти, найстарішій іграшці - понад п'ятдесят років. Привертають увагу відвідувачів цікаві знімки минулих років, на виставці представлені сорок фотографій співробітників музею в ранньому дитинстві. На чорно-білих і кольорових фото маленькі хлопчики й дівчатка на дитячих новорічних ранках. Найдавнішій фотографії більше п'ятдесяти років. За словами співробітників музею, виставка користується великою популярністю, самі відвідувачі говорять про те, що ця новорічна колекція повертає їх в дитинство.

Відвідати виставку «Чарівний світ ялинкових прикрас» можна до кінця січня, приймаються замовлення на групові екскурсії.