Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Небезпечна «зебра» в центрі Мелітополя

Небезпечна «зебра» в центрі Мелітополя

Мелітопольські комунальники у рамках збереження життів громадян сьогодні вдалися до кардинальних дій і фрезою зрізали «зебру» в районі зупинки на вулиці Героїв України біля магазину «Смачно». Комунальники свого часу цього не зробили, а отже, люди продовжували ігноруючи встановлений неподалік світлофор та пішохідний перехід, перебігати дорогу перед самими автомобілями. Доречі, дії комунальників мелітопольці сприйняли неоднозначно

 

Як свідчить статистика, одна з центральних вулиць міста - Героїв України - вважається однією з найнебезпечніших в Мелітополі, адже там досить часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди за участю і водіїв, і пішоходів. Свого часу на численні проханнях городян біля зупинки маршруток поруч з магазином «Смачно» комунальними службами була нанесена «зебра». Довгі роки люди переходили проїзну частину саме тут, обходячи маршрутні таксі і ще таким чином піддаючи себе небезпеці. Не так давно пішохідний перехід перенесли до великого перехрестя, там були встановлені і світлофори, аби і пішоходам, і водіям було зрозуміло – хто, де і коли може переходити дорогу або їхати нею. Те, що комунальники ліквідували останні нагадування про колишній перехід, мелітопольці коментували по-різному.

Незважаючи на аварії, навіть зі смертельними наслідками, люди продовжують перебігати дорогу, буквально кидаючись під колеса автівок. Наша знімальна група зафіксувала декілька подібних випадків. Отже, як бачимо, деяким мелітопольцям настільки байдуже до свого життя, що вони продовжують переходити дорогу не там, де треба, а там, де звикли. І доки громадяни не навчаться дотримуватися правил дорожнього руху, жодні «зебри», світлофори або правоохоронці їх не врятують.