Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Нова зупинка з «сюрпризом»

Нова зупинка з «сюрпризом»

Аж ніяк у Мелітополі від швидкісних наїздів та руйнування не застраховані зупинові комплекси. У перших числах січня у місті ледве не трапилася трагедія, схожа з Харківською, коли водій буквально влетів у зупинку, вбивши і скалічивши людей. Так само, як і у Харкові, у Мелітополі у зупинку на вул.. Луначарського влетіло авто, за кермом якого знаходився Михайло Богданов. Диво, що у той момент нікого на зупинці не було. Вчора зупинку перенесли ближче до бібліотеки «Мальвіна», набув іншого вигляду і зупинковий комплекс

 

Мелітопольські маршрутними, як і раніше продовжують зупинятися біля аптеки на вул.. Покровській (колишня Луначарського) і там же проводити посадку і висадку пасажирів. Що стосується людей, то вони самі створюють незручності, ідучи за звичаєм на стару зупинку. Зруйнований комплекс, доречі, знесено, на його місці залишилася не тільки зруйнована тротуарна плитка, а й металева кришка каналізаційного люка. Тобто, люди, які виходили з маршруток, будь-якої миті могли опинитися у пастці.  

Зупинку вже перенесли ближче до бібліотеки, там встановлено зупинковий комплект з полікарбонату. Іще один аналогічний об’єкт встановили комунальники і на протилежному тротуарі.