Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Мелітопольські кікбоксери – на чемпіонаті України

Мелітопольські кікбоксери – на чемпіонаті України

З 22-го по 25-е лютого в Києві проходив чемпіонат України з кікбоксингу "дабл-пі-кей-ей" серед дітей, юнаків, юніорів і дорослих. Медалі розігрували 530 спортсменів з 19-ти областей країни. Запорізьку область представляли вихованці Мелітопольського центру єдиноборств "Динамо" (тренери Олександр і Володимир Ящуки) та спортклубу "Вікінг" під керівництвом Олександра Кучеркова. Хлопці продемонстрували відмінні результати

 

Всього мелітопольські кікбоксери завоювали 10 золотих, 10 срібних і 2 бронзові медалі. У вазі до 45-ти кілограмів Ілля Філоненко отримав золото у розділі «лайт»-контакт і став другим у «фул» та «семі»-контактах. Артем Мишковець став переможцем у розділах «фул»-контакт і «семі бокс». Олексій Філоненко у вазі до 60-ти кілограмів став першим у «семі бокс» і завоював срібло у «фул»-контакті.

У своїх вагових категоріях відзначилися й спортсмени з клубу «Вікінг». Євген Коркішко та Микита Макаренко стали переможцями у «фул» і «лоу»-контакті. А Максим Бекіров визнаний першим у «фул»-контакті і третім у «лоу»-контакті. Нагороди за перемоги у окремих розділах отримали й інші спортсмени.