Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Мелітопольські борці завоювали 26 медалей на чемпіонаті області

Мелітопольські борці завоювали 26 медалей на чемпіонаті області

3-го березня на базі Таврійського агротехнологічного університету пройшов чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби серед юніорів у вікових категоріях 18-20 років. Призові місця на килимі розігрували 100 спортсменів з Мелітополя, Запоріжжя, Токмака, Бердянська, Енергодара, Веселого, Чернігівки і Кам’янки-Дніпровки. Мелітопольські борці - вихованці ДЮСШ №1 завоювали 12 золотих, 10 срібних і 4 бронзових медалей

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали:  Наталя Боришполь, Катерина Кисельова, Катерина Скілько, Олександр Урсу, Антон Марчук, В'ячеслав Копач і багато інших.

До турніру мелітопольських спортсменів підготували Алтай Абдулаєв, Інеса Ребар і Руслан Куксов. 16-го і 17-го березня мелітопольські борці братимуть участь в чемпіонаті Запорізької області серед юнаків і дівчат 2003-го і 2004-го років народження. Ці змагання будуть проходити у в Токмаку.