Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Українські силачі відзначили дні народження своїх федерацій

Українські силачі відзначили дні народження своїх федерацій

11-го березня представники федерацій мас-рестлінгу України та силового екстриму підбивали підсумки 2017-го спортивного року і відзначали 3 та 2 роки від дня їхнього заснування відповідно. Мелітополь, нагадаємо, став першим містом в Україні, де ці види спорту почали розвиватися. Наші силачі можуть пишатися своїми результатами, які вони демонструють на змаганнях найвищого рівня

 

Ідея започаткувати у Мелітополі змагання з силового екстриму належить Валерію Газаєву. Зараз він є не тільки найсильнішою людиною Запорізького краю, а й головним організатором змагань з мас-реслінгу та президентом федерації багатирських ігор в Запорізькій області. Він не тільки сам не на жарт захопився цими видами спорту, а й зміг  надихнути мелітопольських спортсменів так, що деякі з силачів вже заслужили славу світового рівня.

Мелітопольські спортсмени долучилися до мас-рестлингу у 2015-му році і за відносно невеликий проміжок часу досягли високих результатів. За підсумками 2-го етапу Кубку світу, що проходив у Вірменії, мелітополець Дмитро Беседін став бронзовим призером, а у фінальному етапі – срібним. Зараз він вже є головним тренером збірної України, яка на світовому рівні вже обіймає друге місце серед 46-ти національних команд.  

Відмінні результати на змаганнях постійно демонструють і дівчата. На 2-му етапі Кубку світу у Вірменії Ольга Сукач виступала у ваговій категорії до 75-ти кілограмів, а Аліна Польченко - у вазі до 55-ти кілограмів. Сильні представниці слабкої отримали бронзові нагороди. Валерій Газаєв сам постійно пітримує себе у належній спортивній та фізичній формі аби гідно виступати на змаганнях. Нещодавно він повернувся зі Сполучених Штатів Америки, де брав участь у  змаганнях світового рівня «Арнольд-класик». Незважаючи на те, що до десятки кращих наш стронгмен не потрапив, проте отримав неоціненний досвід і можливість провести роботу над помилками. 

Усі спортсмени, які відрізнилися успішними виступами на змаганнях з мас-рестлингу та силового екстриму, а також на міжнародних змаганнях "Стронгмен Оупен Челлендж", отримали грамоти й цінні подарунки. Від федерації масс-рестлінгу Валерій Газаев у свою чергу подякував тим, хто допомагав організувати поїздки на змагання – меценатам та спонсорам. Слід зазначити, що мас-рестлінг останніми роками досить швидко розвивається, шириться й географія турнірів. Якщо в жовтні 2015-го року на Чемпіонаті України з мас-рестлінгу був усього лише 31 учасник, то вже в лютому 2016-го на Кубку України за перемогу боролися більше сотні спортсменів. Сьогодні в міжнародній федерації мас-рестлінгу представлені більш ніж 30 національних федерацій.