Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Небезпечний вірус шириться країною

Небезпечний вірус шириться країною

У той час, коли загальний рівень захворюваності населення мав би знижуватися, лікарі повідомляють про появу нового вірусу. Він має усі симптоми застуди. Зверніть увагу - якщо у вас з’явився потужний кашель і у той самий час відсутня температура, обов’язково залишайтеся вдома, бажано в ліжку, аби не поширювати захворювання і не отримати ускладнення

 

Лікарі застерігають - відсутність температури під час застуди – це небезпечно, оскільки без неї можуть протікати бронхіти та запалення легенів. Найчастіше у разі відсутності температури лікар не дає лікарняний, в той самий час він має призначити додаткові обстеження: рентген та аналіз крові. Перші три дні застуди – найважливіші. Лікування  вдома допоможе уникнути смертельно небезпечних ускладнень. У зоні ризику підступного вірусу є діти. Якщо немає температури -  батьки відправляють малюків до садочку або школи. Між тим, зазначають люди у білих халатах,  з нежитем та кашлем можна заробити запалення легенів. За даними ЮНІСЕФ, у світі кожні 30 секунд від пневмонії помирає одна дитина у віці до п’яти років. Це більше мільйона хлопчиків та дівчаток щорічно.У разі погіршення аппетиту у вашої малечі, наявності болей у нижніх ребрах, а під час фізичного навантаження з дитини ллється рікою піт, негайно поспішайте до лікаря. Це можуть бути прояви пневмонії без жару.

Нагадаємо, в Україні від 26 лютого до 4 березня зафіксовано три летальні випадки від ГРВІ та грипу. 47-річний чоловік помер у Запорізькій області, 45-річна жінка – у Кіровоградський, і 6-річний хлопчик – у Харківській. Усього з початку епідсезону в Україні померло п'ятеро людей: троє дітей і двоє дорослих.