Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Гроші у прірву

Гроші у прірву

Ділянку об'їзної траси на вулиці Воїнів-інтернаціоналістів на залізничному переїзді в районі елеватора можна назвати справжньою смугою перешкод для водіїв не лише легкових, але і вантажних автомобілів. Нагадаємо, тільки минулого року підрядники в цьому районі міста виконували ямковий ремонт, проте від укладеного в ями асфальту після закінчення зими там фактично нічого не залишилося

 

Представники місцевої влади на чолі з мером Сергієм Міньком вже кілька років звітують про нібито якісний ремонт доріг в різних районах міста. Але, як виявляється насправді, під виглядом проведення планових заходів відносно дорожнього ремонту, йде банальне відмивання бюджетних грошей. В цьому сьогодні можуть переконатися водії автівок, що рухаються об’їзною трасою по вулиці Воїнів-Інтернационалістів. За зимовий період залізничний переїзд в районі елеватора перетворився на величезну яму. Щоб об’їхати колію для вантажних составів, треба мати неабиякий досвід водіння в екстремальних умовах.

Через те, що ями на переїзді дуже глибокі, деякі фури при його перетинанні розбивають підвіску своїх автівок і пошкоджують бампери. Після дощів ями заповнюються водою і стають для машин небезпечними пасками. До речі, такі проблемні місця сьогодні можна побачити навіть в центрі міста. Наприклад, в районі так званих дробів на мікрорайоні асфальтове покриття також відновлювали влітку 2017-го року. І хоча там вантажівки не рухаються, від ямкового ремонту доріг у цьому районі міста залишилася тільки одна назва. Це обурює людей, які мешкають поряд.

Виникає риторичне питання до мера міста Сергія Мінька та його команди, хто буде відповідати за цей безлад і скільки ще грошей платників податків, якими є ми з вами,  буде марно витрачено в найближчий час. Цікаво і те, чи буде хтось нарешті контролювати якість дорожнього ремонту, а саме головне – раціональне витрачання бюджетних коштів.