Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Шевченківський тиждень» в Малій академії наук

«Шевченківський тиждень» в Малій академії наук

З 12-го по 16-е березня в Малій академії наук проходить «Шевченківський тиждень». В рамках його проведення заплановано низку заходів, серед яких конкурс ораторського мистецтва, захист наукових робіт, квести, екскурсії та інше. Учасники заходів отримали можливість – крізь свою творчість висловити любов та повагу до великого українського Кобзаря і його творів

 

Вже протягом довгих років в Малій академії наук в березні проходить «Шевченківський тиждень». Його мета - вшанування пам'яті та  популяризація творчості видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, збереження традицій національної культури, виховання у молодого покоління поваги до мови, сприяння розвитку та реалізацій творчих ініціатив учнів освітніх закладів міста. Цього року «Шевченківський тиждень» присвячений поетичним ювілеям таких творів Кобзаря, як «Катерина», «Тризна», «Розрита могила», «Муза», «Слава» та інших. У понеділок, дванадцятого березня, проходила «Мистецька шевченкіана». Учасники конкурсу представили на суд журі свої творчі роботи образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва: портрети, малюнки, вишиті у різних техніках вироби та багато іншого. У вівторок, тринадцятий березня, відбувся конкурс ораторське мистецтва. Учасники в трьох вікових категоріях читали вірші Тараса Шевченка.
У середу пройде захист науково-дослідних робіт. У четвер будуть організовані екскурсії до літературного музею Тараса Шевченка для шкільних колективів. Варто зазначити, що музей Шевченка в Малій академії наук працює з 2006 року і є зразковим. У п'ятницю, шістнадцятого березня, буде підбито підсумки «Шевченківського тижня» і відбудеться нагородження переможців. Школярі кажуть, що вони із задоволенням беруть участь в таких заходах, віддаючи таким чином данину поваги великому таланту, поету, художнику, мислителю, генію України Тарасу Григоровичу Шевченку.
Всього в цьому році на участь в заходах «Шевченківського тижня» подали заявки більше трьохсот учнів перших-одинадцятих класів.