Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ В Мелітополі встановлювали нові рекорди

В Мелітополі встановлювали нові рекорди

В Мелітополі вперше в історії силового екстриму відбулися змагання з парної тяги. Нові рекорди ставили атлети з Мелітополя, Дніпра, Запоріжжя, Бердянська і Києва

 

Цього року міжнародний чемпіонат «Стронгмен оупен челлендж» проводиться вже вчетверте. Він включає 5 етапів, що проходять в різних містах України, де за загальний залік змагаються спортсмени з 5-7-ми країн світу. За словами президента федерації силового екстриму України Валерія Газаєва, в межах цього турніру найсильніші люди нашої планети стали брати участь у локальних змаганнях. Їх організатори планують зробити традиційними.
Валерій Газаєв (президент федерації силового екстриму України): «Интересный новый формат, который большую популярность в мире набирает. Но в Украине мы первые, кто делает такие шаги. Например, месяц назад мы провели в Днепре «Олдскул стронгмэн оупэн челлендж». Это упражнения старой школы, забытые упражнения богатырей начала 20-го века. Всем очень понравилось, ведь все новое – это забытое старое. Сегодня тоже новый формат – это парная тяга, которая в мире набирает большие обороты. Рекорд мира сейчас принадлежит англичанам – это Марк Феликс и Эдди Холл, которые затянули фантастические 850 килограммов 2 года назад вдвоем на парном чемпионате мира».
Рекорди в Мелітополі ставили представники 5-ти команд. Це призери чемпіонату України, майстри спорту і майстри спорту міжнародного класу. Змагання проходили у абсолютній ваговій категорії, тобто вагових обмежень не було. Представники однієї пари учасників змагань мали вагу по 90 кілограмів кожен, найтяжчими були Олег Ссилка та Ярослав Опальков. Їхня  вага на двох складала 300 кілограмів.  

Валерій Газаєв (президент федерації силового екстриму України): «На данный момент рекорд Украины составляет 630 килограммов в парной тяге. Принадлежит он Ярославу Опалькову и Виталию Герасимову  - команде из Днепра. Виталия не будет, а вместо него будет выступать Олег Ссылка из Киева. Большие шансы, что они установят новый рекорд Украины. Им надо минимум на 5 кг больше потянуть – хотя бы 635 кг».

За підсумками змагань перше місце завоювала пара Ярослав Опальков з Дніпра та Олег Ссилка з Києва. Вони підняли штангу вагою 683 кілограми, встановивши новий рекорд України. Валерій Газаєв з Мелітополя і Євген Литвиненко з Дніпра з взяли вагу у 560 кілограмів і стали срібними призерами, а Денис Полешко з Запоріжжя та Олександр Шитік з Бердянска з вагою 540 кілограмів здобули бронзу. Головною метою турніру організатори назвали можливість підбадьоритися, зарядитися духом змагань перед чемпіонатом України, який проходитиме у Новій Каховці 5-го травня. Учасники змагань впевнені, що там їм вдасться встановити нові світові та європейські рекорди у різних дисциплінах.