Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Еліта мелітопольського спорту

Еліта мелітопольського спорту

Мелітопольські спортсмени та їхні тренери сьогодні звітували про свої досягнення у минулому та поточному роках. Перемоги, медалі, грамоти, пам’ятні подарунки, а головне – слава про Мелітополь далеко за його межами – ось основні надбання представників мелітопольського спорту. Незважаючи на свій досить юний вік, дехто з чемпіонів вже посів гідне місце в українському спорті

 

На підбиття спортивних підсумків було запрошено  тренерів та вихованців ДЮСШ №1, 3, студентів  Таврійського агротехнологічного університету та представників спортивних клубів, які за звітний період взяли участь у визначних змаганнях, здобувши безліч перемог. Вихованці мелітопольської школи вільної боротьби за рейтингом зараз посідають 4-те місце з 50-ти у Запорізькій області. На Всеукраїнських спортивних іграх з вільної боротьби серед студентів аграрних вузів вихованці заслуженого тренера України Алтая Абдулаєва продемонстрували справжню волю до перемоги.

Алтай Абдулаєв (заслужений тренер України з вільної боротьби): Відмінні результати також демонструють вихованці спортклубу «Мелітополь» під керівництвом Валентина Русанова, серед яких Георгій Хасай, який у червні представлятиме Україну на чемпіонаті Європи.

Валентин Русанов (тренер з вільної боротьби СК «Мелітополь): Нещодавно в Мелітополі почав розвиватися такий новий вид спорту, як український рукопаш «Спас». Хлопці, які займаються в трьох клубах – «Спас-альфа», «Спас-честь» та «Спас-єдність», вже прославили наше місто на чемпіонаті України. Деякі з них навіть увійшли до складу збірної України.

Євген Прядко (тренер з українського рукопашу СК «Єдність): Представники Центру спортивних єдиноборств «Динамо» та спортклубу «Вікінг» нещодавно продемонстрували відмінні результати на відкритому чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА. 14-го квітня кікбоксери будуть змагатися у Мелітополі на чемпіонаті міста за версією «дабл-пі-кей», а з 1-го по 6-те травня розіграють медалі у Києві на чемпіонаті світу у розділі ринг-стайл.

Олександр Ящук (тренер з кікбоксингу ЦСЄ «Динамо»): Слід зазначити, що деякі спортсмени вже самі стали тренерами. Наприклад, тренер з годзю-рю карате спортклубу «Атемі» Олексій Лук’яненко поєднує обов'язки і батька і тренера і зараз готує свою доньку Дарину до серйозних змагань, а переможець чемпіонату України з жиму лежачи  Сергій Авраменко викладає фізкультуру в НВК-16.