Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Каратисти СК «Віннер» стали першими на відкритому чемпіонаті у Пришибі

Каратисти СК «Віннер» стали першими на відкритому чемпіонаті у Пришибі

Вихованці спортклубу «Віннер» завоювали перше загальномандне місце на 3-му відкритому чемпіонаті з кіокушин-карате на Кубок Миколи Шаламова серед дітей, юніорів, юнаків і дівчат в розділах «куміте" і "ката». Змагання пройшли 12-го травня у Пришибі. Медалі розігрували 100 каратистів з Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей і Мелітополя

Мелітопольці продемонстрували відмінні результати. У розділі «куміте» чемпіонами стали Олексій Малахов, Олександр Стеценко, Михайло Жмакін, Дмитро Малахов, Марія Черненко, Владислав Чорних, Раміл Баширов і Іван Махров. Крім того, вихованці спортклубу «Віннер» додали до командного кошика 8 срібних і 8 бронзових медалей. У розділі «ката» переможцями стали Владислав Чорних, Олександр Жданов,  Іван Тофт і Олексій Малахов. Друге місце у Романа Литовського. У розділі «командне ката» команда у складі Івана Товта, Дмитра Малахова і Артема Сергєєва завоювала перше місце у віковій категорії 8-9 років. А команда у складі Олександра Стеценка, Максима Голощепова і Арсена Глущенко стала третьою в категорії 10-11 років. Дипломом «За волю до перемоги» відмітили Артема Деркаченка.Спортсменів до змагань підготував Євген Виниченко.

Ремонт квартиры под ключ stroyhouse.od.ua/services_type/remont-kvartir-pod-klyuch.