Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Мелітополець став бронзовим призером чемпіонату Європи у Болгарії

Мелітополець став бронзовим призером чемпіонату Європи у Болгарії

Мелітопольський боксер, вихованець ДЮСШ №1 Айдер Абдураімов став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків і дівчат, що проходив з 22-го по 30-те травня у Болгарії у місті Албена. У змаганнях взяли участь більше 300 юних боксерів з 27-ми країн Європи. Повними складами виступали збірні Росії, Ірландії, Італії та України. Команди були представлені в усіх 20 вагових категоріях. Підопічний тренера Сергія Онищенка Айдер Абдураімов виступав у складі збірної України з боксу у вазі до 48-ми кілограмів. В першому поєдинку він упевнено виграв у боксера з Молдови, у чвертьфіналі одноголосним рішенням суддів отримав перемогу над ірландцем. А в півфіналі у виграшному для нашого Айдера бою судді віддали перемогу росіянину Олексію Желбунову, який став переможцем чемпіонату у цій ваговій категорії

Слід зазначити, що у медальному заліку українська збірна посіла п'яте місце, завоювавши 21 нагороду: 5 срібних та 16 бронзових медалей