Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ За кошти з депутатського фонду О.Буряка облаштований дитячий майданчик на вул. Сопіна

За кошти з депутатського фонду О.Буряка облаштований дитячий майданчик на вул. Сопіна

Депутати Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку вже засвоюють на територіях кошти зі своїх депутатських фондів 2018-го року. Так, днями на вулиці Сопіна був встановлений дитячий майданчик за кошти, виділені з фонду депутата Олега Буряка

 

Вулиця Сопіна знаходиться ніби й недалеко від центру міста, але у складному ландшафті, у балці біля Кизиярського струмка. Комунальники, за словами людей, про цей район міста згадують рідко, тут досі грунтова дорога, а про дитячий майданчик годі було й казати – черга до вулиці ніяк не доходила. Між тим, дітлахів на цій та прилеглих вулицях чимало. З проханням облаштувати дитячий майданчик мешканці вулиці Сопіна звернулися до депутата міської ради Ольги Русило, яка у свою чергу долучила до справи свого колегу, депутата Запорізької обласної ради Олега Буряка. Він виділив кошти зі свого депутатського фонду і ось майданчик вже встановлений.

 Катерина (мешканка вул. Сопіна, мама): «До парку не сходиш щодня, у інших районах нас не дуже раді бачити. Ми три роки чекали майданчик. Дякуємо тим, хто долучився, дітей у нас дуже багато».

 Тепер діти залюбки катаються на гойдалках, гірці, грають у пісочниці. А ще місяць тому тут  був пустир, зарослий бур’яном. Батьки дітей взяли активну участь у благоустрої майданчика, за що отримали подяку від депутата Олега Буряка.

 Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради): «Я за цей час відкрив понад 50-ти майданчиків. Дуже приємно, коли люди долучаються. Значить усе робимо не дарма».

 На облаштування дитячого майданчика на вулиці Сопіна із депутатського фонду Олега Буряка було виділено 40 тисяч гривень.