Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Хто відповість за протікання даху?

Хто відповість за протікання даху?

Зливові дощі, що пройшли в кінці червня в нашому регіоні, оголили проблеми з дахами деяких багатоповерхівок Мелітополя. Зі стель у деяких квартирах мешканців дев'ятих поверхів буквально лилася вода. І якщо в одних будинках причиною є зношеність покриття дахів, то у інших – це провина несумлінних працівників бригад, що утеплюють стіни будинків та ремонтують дахи

 

Дев'ятиповерхівка номер 67 на вулиці Героїв України - це кооперативний будинок. У квартирах на дев'ятому та восьмому поверхах другого під'їзду час від часу нагадує про себе проблема: після рясних дощів і танення снігу зі стелі починає литися вода, а стіни стають вологими. Про це, принаймні, кажуть владники квартир. Так, зливи, що пройшли двадцятого травня і двадцять третього червня, створили людям чимало проблем. У квартирі номер 71 мешкає жінка з двома дітьми, рідні побоюються за їхнє здоров'я. Плями від води на стелях в кімнаті і на кухні є досі. Ось таке відео надали нам мешканці квартири. Воно, як то кажуть, без коментарів.

 Ця проблема триває вже кілька місяців, каже Володимир Васильович. Він написав заяви на ім'я голови кооперативу Валерія Меркулова. Як з'ясувалося, проблема - не в даху. Робочі бригад, які свого часу утеплювали стіни квартир, засмітили зливову каналізацію скляними пляшками та будівельним сміттям.

Ми зателефонували голові ЖСК-48 Валерію Меркулову, який повідомив, що наразі проблему вирішено, зливова каналізація прочищена, тепер дощі не повинні лякати мешканців будинку. До всіх робітників, які проводять ремонти квартир і утеплюють фасади і стіни, Валерій Меркулов звернувся з проханням прибирати сміття після завершення будівельних робіт.