Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Бездоріжжя в центрі міста

Бездоріжжя в центрі міста

Не тільки стан дахів та стель будинків викликає у мелітопольців невдоволення. Дороги, це, мабуть, вічна тема. Кілька десятків великих ям на покритті майже у самому центрі міста змушують водіїв переходини та мінімальну швидкість аби не зіпсувати автомобільне обладнання. Дорогу не ремонтують, найвірогідніше, через те, що міські чиновники просто нею не їздять

 

Ділянку під'їзної дороги від меморіального комплексу на вулиці Героїв Крут (раніше Піонерська) до супермаркету мешканці декількох дев’ятиповерхівок називають ледве не найнебезпечнішою у місті. Стан асфальтового покриття двох сотень метрів навіть складно назвати незадовільним.

Ремонт розбитого асфальту у цьому районі дорожники проводили минулого року. Тоді вони обіцяли, що застовоні нові технології дозволять забути про ями та вибоїни назавжди. Минув рік. Асфальтове покриття розмили дощові і талі води, і стан дороги став ще гіршим, аніж він був до ремонту. Через це водіям доводиться демонструвати фігурне водіння автівок аби уникнути руйнування підвісок авто та втрати коліс.   

Люди досить об’єктивно ставлять владі запитання - коли буде знову здійснений ремонт дороги. Ймовірно у міській казні таки знайдуться фінансові резерви для вирішення цієї і багатьох інших аналогічних проблем, яких в Мелітополі лічити і не перелічити.