Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мешканці вулиці Сопіна добираються до центру міста небезпечним шляхом

Мешканці вулиці Сопіна добираються до центру міста небезпечним шляхом

Мешканці вулиці Сопіна раді, що у місті ремонтують центральні дороги, прикрашають парк та нещодавно облаштували інсталяцію кольорових парасольок. Але вибратися подивитися на ці дива людям непросто. Чому – дивіться у наступному сюжеті

 

Вулиця Сопіна знаходиться біля Кизиярського струмка, і її мешканці відчувають себе наче на острові. Добратися звідси до центрального проспекту можна в обхід - через вулицю Гризодубової, але це далеко - понад 2,5 кілометри - і незручно, кажуть люди. Єдиний короткий шлях лежить через струмок. Та здолати цю сотню метрів вкрай непросто, особливо після дощу чи в ожеледицю. Найбільшу небезпеку становить металевий міст, який вже давно перекосився та може у будь-який момент рухнути, бо земля під його кріпленням поступово обвалюється. Щодня по мосту проходять сотні ніг, діти йдуть до 4-ї школи та в дитсадок, дорослі на роботу та на зупинку маршрутки.

 «Коли роса ранкова, то ми летимо звідси. А коли мороз, то подаємо з дитиною. Міст дуже потрібен, тут школа і технікум».

За словами людей, востаннє міст ремонтували років з вісім тому. Кажуть, що не раз просили комунальників укріпити перехід, але результату поки немає.

 Катерина (мешканка вул. Сопіна): «Ми писали Тегімбаєву. Але у них то мокро, то грязь, то машина не заїде. Але ми літати ще не навчилися».

 Віктор Леонідович (мешканець вул. Сопіна): «Обіцяють, але поки не завалиться, нічого робити не будуть».

Окрім перекошеного моста, на шляху до проспекту крутий підйом. Люди показують, як вони його долають, та пропонують уявити, як вони тут ходять взимку та після дощу.

 «Подивіться, як ми ходимо. Я  минулого року три місяці на лікарняному, бо підвернула ногу. І нікому нічого не потрібно. Все».

Тож, мешканці Сопіна та прилеглих вулиць не просять лебедів чи кольорових парасольок, їм усього-на-всього треба відремонтувати міст та облаштувати сходи на підйомі. Свою проблему люди озвучили депутату Запорізької обласної ради Олегу Буряку, який приїздив на відкриття дитячого майданчика, встановленого за кошти з його депутатського фонду. Депутат пообіцяв звернутися до міської влади та прикласти зусиль для досягнення позитивного результату.