Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Жити по-новому: українці просто виживають «завдяки» влади

Жити по-новому: українці просто виживають «завдяки» влади

Смішне підвищення пенсій і скасування субсидій, зростання цін на комунальні послуги та продукти харчування: нові покращення життя українців від влади не припиняють шокувати людей. Як живуть у таких умовах мелітопольці і на що витрачають сімейний бюджет, вирішила з'ясувати наша знімальна група

 

Низькі зарплати і пенсії, безробіття, відтік громадян за кордон, високі комунальні тарифи - ось далеко не повний перелік досягнень нинішньої влади за останні роки. Українців змушують не жити, а виживати в умовах постійно зростаючих цін на продукти харчування і товари першої необхідності, про відпочинок і розваги більшість сімей вже давно забули. Мелітопольці кажуть, що влада в особі депутатів «Блоку Петра Порошенка» довела людей, як то кажуть до ручки.

У будь-якій країні світу ставлення до пенсіонерів, які вийшли на заслужений відпочинок особливе: люди мають можливість подорожувати і допомагати дітям і онукам, чого не скажеш про Україну.

Влітку мелітопольці не можуть дозволити собі елементарний виїзд до моря, яке розташоване в п'ятдесяти кілометрах від міста, восени почнеться опалювальний сезон - перспектив жити краще мелітопольці просто не бачать. Їм залишається тільки сподіватися на те, що влада повернеться обличчям до народу і візьме до уваги їхній «крик душі».