Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Ще один ігровий майданчик з’явився у віддаленому районі

Ще один ігровий майданчик з’явився у віддаленому районі

Ще один дитячий майданчик з’явився днями у Мелітополі. Дитячу ігрову зону облаштували на вулиці Ломоносова. Кошти для цієї мети виділив зі свого фонду депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку Олег Буряк

 

Жити у комфорті та благоустрої мають мешканці не тільки центру міста, а й околиць. Так вважає депутат Запорізької обласної ради від опозиційного блоку Олег Буряк. За минулий рік і половину цього за кошти зі свого депутатського  фонду Олег Буряк профінансував встановлення 50-ти ігрових та спортивних майданчиків переважно у віддалених районах міста. Мешканці вулиць Ломоносова, Нестеренка та ще кількох прилеглих вдячні, що у їх районі з’явився сучасний майданчик для дітей.

Олена (мама двох дітей): «Ну хто як, бігали по дорозі, на велосипедах. А зараз тут гірка, і пісочниця є, у нас і дома є пісочниця, а тут ще краща».

Костянтин (місцевий мешканець): «Ну красиво! Тут ще парасольки повісимо. Бачили, як на «Елене»? І ми такі повісимо!»

Майданчик встановили на ділянці біля перехрестя вулиць Ломоносова та Нестеренка. Депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк поспілкувався з людьми, та пообіцяв, що роботи з облаштування та благоустрою майданчика будуть продовжені.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Я бачу, що сюди і підлітки навіть приходять, тому сюди треба ще спортивні снаряди ставити. Бачу, що поруч траса, тому треба огородити парканом, треба ще довести до розуму. Паркан і додаткові елементи зробимо уже в наступному році».

На облаштування дитячого майданчика на вулиці Ломоносова з депутатського фонду Олега Буряка було виділено 40 тисяч гривень.