Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Вітання на адресу мелітопольських поліцейських

Вітання на адресу мелітопольських поліцейських

В Мелітополі сьогодні з нагоди професійного вітали людей у погонах. 4 липня відзначається День Національної поліції України. Правоохоронці з нагоди свята на певний час облишили свої справи для того, щоб отримати вітання та подарунки

 

Співробітники Мелітопольського міського відділу Національної поліції до того, як почати приймати вітання, підбили підсумки роботи за перше півріччя. Воно, як виявилося, було не досить спокійним – розкривати доводилося крадіжки, напади та, нажаль, вбивства. У першому півріччі до відділу поліції надійшло 1376 заяв та повідомлень про скоєння правопорушень. Розкрито 622 злочини, що на 50% перевищує показник минулого року. До особового складу  звернувся начальник міськвідділу поліції Володимир Бондаренко. Він не тільки підвів підсумки роботи правоохоронців, а й розповів про новації і вагомі досягнення у службі. Окрім цього, він звернув увагу на головні пріоритети в роботі очолюваної ним структури.

За вклад у зміцнення правопорядку і захист територіальної цілісності держави кращі працівники міськвідділу Нацполіції отримали почесні грамоти виконкому, цінні подарунки та іменні годинники.