Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Наш земляк Олександр Скрипченко став найсильнішою людиною Запорізького краю

Наш земляк Олександр Скрипченко став найсильнішою людиною Запорізького краю

Мелітополець Олександр Скрипченко, який є срібним призером чемпіонату Європи зі стронгмену, отримав іще один почесний титул, ставши «найсильнішою людиною Запорізького краю-2018». Сталося це у Бердянську, де 1-го липня проходили змагання з силового екстриму

За звання найсильнішої людини Запорізького у Бердянську у п’яти вправах змагалися 9 атлетів з Мелітополя, Михайлівки, Бердянська, Запоріжжя та Дніпра. Олександр Скрипченко продемонстрував відмінні результати, набравши максимальну кількість призових очок – 38,5, завдяки чому і став переможцем. Срібним призером змагань став спортсмен з Запоріжжя Сергій Дудинець, а Євген Литвиненко з Дніпра здобув бронзу. Нагадаємо, на чемпіонаті Європи з силового екстриму до 105-ти кілограмів на Арабатській стрілці Переможцем турніру став атлет з Польщі Грегор Ланевські, срібло та бронзу завоювали мелітопольські стронгмены - двократний чемпіон України, віце-чемпіон Європи, чемпіон світу в командному заліку з силового екстриму Валерій Газаев та двократний чемпіон України, рекордсмен, призер Кубку України Олександр Скрипченко.

Слід зазначити, що тренер Олександра Скрипченка, президент федерації силового екстриму України Валерій Газаєв, починаючи з 2012-го року, чотири рази завоював титул найсильнішої людини нашого краю, а після цього став давати дорогу молодим і перспективним спортсменам. Минулого року цього почесного звання був удостоєний Іван Маринов з Запоріжжя.