Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Адмінпослуги можна отримати, не виходячи з дому

Адмінпослуги можна отримати, не виходячи з дому

Мелітопольський Центр адміністративних послуг увійшов до Асоціації аналогічних центрів і для покращення якості своєї роботи отримав мобільний кейс. Устаткування вартістю у 51 тисячу гривень разом з програмним забезпеченням дасть можливість співробітникам центру виїжджати до будинків клієнтів за їхніми заявкам і дистанційно оформлювати будь-яку з адміністративних послуг

 

У рамках співпраці Німецьке товариство ГІЗ передало Мелітопольському ЦНАПу мобільний кейс, повідомила заступник міського голови Ірина Рудакова. До його складу входять ноутбук зі сканером, принтер, портативний зчитувач ID-карток та інші пристрої. З його допомогою буде через ЦНАП буде втілена послуга «мобільный сервис», яка дозволить людям з обмеженими можливостями та особам, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, отримати адмін. послугу, уникнувши візиту до Центру. З використанням вбудованої акумуляторної батареї без додаткової зарядки кейс може працювати біля 8-ми годин.

- Достаточно будет подать заявку в центр и в назначенное время администратор ЦНАП сделает выезд к заявителю на дом. Такая инновация позволит значительно улучшить качество предоставления услуг жителям города и района, сделать их более доступными, - резюмировала Ирина Рудакова.

 Ірина Рудакова (заступник міського голови): «В первую очередь это оборудование будет использоваться для  оформления услуг на дому людям с инвалидностью, с проблемами здоровья. Также будем рассматривать варианты работы в сельской местности. Теперь у нас будет возможность выезжать и оказывать услуги на дому».

 Найближчим часом у міському центрі надання адмінпослуг заплановано відкриття нового відділення, що розташоване в правому крилі колишньої баклабораторії на вулиці Чернишевського. У цьому центрі за інформацією Ірини Рудакової з'явиться ще й дитячий куточок.