Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В районі і області

В районі і області

В Мелітопольському районі підбили підсумки першої п’ятиденки збирання ранніх зернових і роботи галузі тваринництва за червень поточного року. Крім того, селяни Запорізької області вже отримали перші додаткові кошти за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Детальніше про це дивіться у нашому огляді

 

В Мелітопольському районі в ході підведення підсумків першої п’ятиденки збирання ранніх зернових культур за результатами змагання переможцем визнано комбайновий агрегат СБК «Дружба». За 5 робочих днів  зі збиральної площі 300 гектарів він намолотив майже тисячу тон зерна. Керівники району вручили комбайнеру Олександру Шереметьєву, помічнику Володимиру Шеремету і водію Сергію Неборачку перехідний приз імені Героя Соціалістичної праці Івана Зорі, почесні грамоти та грошові премії.

 Управління агропромислового розвитку РДА провело засідання робочої групи з питань підведення підсумків у галузі тваринництва за червень 2018 року. В ході засідання було зазначено, що реалізація тварин на м’ясо сільгосппідприємствами станом на 1-ше липня 2018-го року склала 334 тони, виробництво молока — понад тисячу  тон. Чисельність поголів’я великої рогатої худоби у сільгосппідприємствах району сьогодні дорівнює майже 2 з половиною тисячі  голів, свиней – 5 з половиною тисяч, овець – майже 2 тисячі голів.

 Запорізькі селяни отримали перші додаткові кошти за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Департамент агропромислового розвитку ОДА здійснив перерахунок коштів фізичним особам, що подали документи до органів місцевого самоврядування за вирощування молодняка великої рогатої худоби, у розмірі 365 тисяч гривень.