Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Безгосподарність і розруха у центрі Мелітополя

Безгосподарність і розруха у центрі Мелітополя

Вибірковість влади у здійсненні робіт з благоустрою спостерігається повсюдно: чи то дороги, чи тротуари, чи житловий фонд. Перші особи Мелітополя, які у ручному режимі розподіляють гроші бюджету та вирішують де, кому і як ремонтувати той чи інший об’єкт, керуються у першу чергу тим, як на цих об’єктах можна заробити собі і не тільки бали. Пускання пилу в очі - це головна умова роботи мелітопольської влади, яка показово здійснює масштабні ремонти центру міста. При цьому за зовнішнім лиском фасадів, вітрин і центральних вулиць в прямому сенсі ховаються убогість деяких дворів та прибудинкових територій у тому самому центрі. Як приклад, будинок №76 на вулиці Вакуленчука. Один з під’їздів цієї п’ятиповерхівки вже сьогодні є непоганою локацією для зйомок фільмів жахів

 

Сорокаквартирна п’ятиповерхівка №76 на вулиці Вакуленчука була здана в експлуатацію ще в 60-тих роках минулого століття. За ці роки її під’їзди набули аж надто непривабливого вигляду: час іде, а співробітники жодної ремонтної бригади жодного підприємства, що будинок обслуговувало у різні роки, не провели навіть косметичного ремонту, не кажучи вже про капітальний. Звідки таке вибіркове ставлення керівництва КП "Житломассив" до будинку його мешканці не знають і чим вони його заслужили, також. Адже усі комунальні рахунки люди сплачують і боргів не мають.

У будинку – 4 під'їзди. Проте ремонт комунальники проводили у будинку лише раз і відразу після виборів. І тут не все гаразд. Зважаючи на те, що роботи проводилися коли вже почалися заморозки, в під’їздах на стінах і біля віконних блоків через коливання температур почала відлущуватися фарба і тріскатися штукатурка. Стан 4-го під'їзду будинку в центрі міста навіть аварійним важко назвати. Мешканці пригадують, що свого часу керівництво КП «Житломассив» обіцяло ремонтувати щороку один під’їзд, але мешканці і досі чекають на виконання цих обіцянок. 

Численні звернення мешканців будинку до керівництва КП "Житломассив" і у виконком жодних результатів не принесло. Люди з року в рік вимушені миритися з безгосподарністю і комунальників, і чиновників, які повсякчас  витрачають гроші на свій піар, а зовсім не на покращення умов життя людей. А вони, між тим, як ніхто, мають право на те, щоб жити в нормальних умовах, перераховуючи гроші до бюджету і сплачуючи комунальні послуги. Влада ж ці гроші із задоволенням бере і витрачає на те, на що хоче сама, лишаючи мелітопольців зі своїми проблемами наодинці.