Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Вокалісти «D'Voice» повернулися з нагородами зi Скадовська

Вокалісти «D'Voice» повернулися з нагородами зi Скадовська

Мелітопольські вокалісти продовжують радувати своїми досягненнями та перемогами. Вихованці вокальної студії «D'Voice» взяли участь у престижному фестивалі «Зірки виходять на сцену» і стали переможцями. З талановитими мелітопольськими зірками спілкувалася Олеся Грусньова

 

З другого по дев'яте липня у Скадовську пройшов четвертий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки виходять на сцену». У ньому взяли участь сотні талановитих солістів і творчих колективів з різних куточків України: вокалісти, танцюристи, циркачі. Артисти демонстрували свою музичну, хореографічну та театральну майстерність. Мелітополь представляли дванадцять вихованців вокальної студії «D'Voice». До складу  журі конкурсу увійшли народні артисти України.

У жанрі «вокал» у номінаціях «естрадний», «народний», «джаз-спів» змагалося чимало  сильних конкурсантів. Наші земляки виступали в номінації «естрадний вокал». Вони співали українською, російською, англійською та французькою мовами. Вийшли на сцену і керівники вокальної студії «D'Voice» Дмитро та Олена Дорошенко, вони заспівали дуетом. Варто відзначити, що Дмитро сам написав слова українською мовою до однієї з англомовних пісень, яка була виконана на фестивалі. За підсумками конкурсу мелітопольські артисти отримали багато нагород: два перших, два других, сім третіх місць, Гран-прі конкурсу завоювала Кіра Черничко.

Мелітопольські артисти були нагороджені дипломами, кубками та медалями, а також отримали сертифікати на поїздку в Болгарію на Міжнародний конкурс «Зоряний прибій». Наразі вихованці «D'Voice» готуються до вокальному конкурсу «Арт вейвс», який пройде в Кирилівці у серпні.