Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Перемоги мелітопольських каратистів на 3-х турнірах

Перемоги мелітопольських каратистів на 3-х турнірах

Вихованці Мелітопольської федерації кіокушин-карате вдало з’їздили на декілька відповідальних турнірів. 29-го вересня вони розіграли медалі на відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області з кіокушин-карате, де брали участь 200 спортсменів. А 7-го жовтня взяли участь в міжнародному турнірі в Дніпрі, де, окрім українців, чемпіонські титули розігрували спортсмени з Вірменії і Молдови - усього 400 каратистів

 

13-го жовтня мелітопольські спортсмени розіграли медалі на чемпіонаті Запорізької області. Окрім учасників із Запоріжжя, на татамі змагалися представники Синельникова, Дніпра, Полтави і Кам’янського. За підсумками трьох турнірів золоті медалі завоювали 17 мелітопольців. Серед них - Микита Зінов'єв, Руслан Тригубенко, Ксенія Майборода, Ігор Дудін, Сурен Казарян, Гліб Філоненко, Іван Михайлов та інші.

До змагань хлопців і дівчат підготували тренери Олексій Школяренко, Дмитро Курасов і Владислав Інодин. Зараз спортсмени готуються до чемпіонату і Кубку Європи, який пройде в Кишиневі в листопаді цього року.