Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Порішав» на свою голову

«Порішав» на свою голову

А далі приклад того, як звичайний побутовий конфлікт між двома сусідами в Мелітополі може створити великі проблеми деяким місцевим чиновникам. Останні аж надто активно захищали одного з учасників цієї неприємної ситуації, що не сподобалось його опоненту. І він, замість того, аби вирішувати конфлікт за прикладом кримінальних 90-х років, використав для захисту своїх прав Закон.

 

Підприємець Олег Руденко мабуть, ніколи і не думав, що подальша доля його бізнесу залежатиме від невеликого шматка металу. Але в Мелітополі з нинішньою владою може статися і не таке. Двох сусідів, за словами Руденка,  посварив металевий злив для стічної води, розташований між балконами. Власники квартир не змогли визначитися між собою - де ця конструкція врешті-решт повинна знаходитися. Отже, по свій захист один з сусідів, той що мешкає знизу, ніби-то, використовуючи давні зв’язки, звернувся до «сильних світу цього». Заступник мера Івана Федорова не знайшов нічого кращого, ніж почати тиснути на підприємця Олега Руденка, який мешкає зверху, з метою змусити останнього піти на поступки. Робив це можновладець у своєму кабінеті під час особистої зустрічі.

При цьому Іван Федоров, за словами чоловіка, і не приховував, що за незгоду йти на поступки, він буде створювати проблеми бізнесу Руденка, надсилаючи різноманітні перевірки, які раптово здійснять відповідні управління.

Але здавалося б безвихідна ситуація для підприємця перетворилася на велику проблему для самого заступника мера Івана Федорова та інспекції державного архітектурно-будівельного контролю після того, як Олег Руденко прийшов на прийом до Запорізького обласного депутата від Радикальної партії Ірини Вишнякової. Вона направила запити до обласної прокуратури та державної архітектурно-будівельної інспекції у Києві. І ось виявилося, що мелітопольський підрозділ цієї інспекції взагалі не мав підстав для проведення перевірок бізнесу Олега Руденка, а тим більше не мав права накладати на нього штраф. Саме цей документ дає право підприємцю його оскаржити і виграти суд.

Але і це ще не все. За попередньою інформацією Київ ініціює повну перевірку діяльності Мелітопольского ДАБКУ, що, виходячи з цього конкретного прикладу, може призвести до інших гучних справ, ниточки  яких, рано чи пізно приведуть до кабінетів виконкому і до конкретних чиновників.