Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Проекти районної сесії

Проекти районної сесії

На позачерговій сесії районної ради депутати підтримали рішення про затвердження нормативів використання питної води для КП «Райсількомунгосп» і проголосували за внесення змін до проекту рішення щодо передачі закладів освіти з балансу спільної власності територіальних громад на баланс Мирненської селищної об’єднаної територіальної громади. Докладніше про - далі у наступному сюжеті

 

Проблема нераціонального водокористування в Україні є однією з найактуальніших. В нашій країні за статистикою на одиницю продукції, що виготовляється, води витрачається в рази більше, ніж в Європі. Вирішенням цієї проблеми, на думку спеціалістів, може стати коректний облік водовитрат зі збором правильних даних. Якість водних ресурсів в Україні погіршується з року в рік, але системної роботи в цьому напрямку немає. В ході сесійного засідання інформацію про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для комунального підприємства «Райсількомунгосп» Мелітопольської районної ради озвучила заступник голови районної ради Людмила Шляхтіна.

 Ще одне питання стосувалося внесення доповнення до рішення районної ради поточного року про передачу закладів освіти із спільної власності територіальних громад Мелітопольського району до Мирненської селищної об’єднаної територіальної громади Запорізької області. За словами Людмили Шляхтіної, цю процедуру в районі розпочали ще 1-го грудня, але термінів, коли треба  було завершити передачу майна закладів освіти, не вказали.

Людмила Штяхтіна (заступник голови районної ради): «Відповідно до нашого рішення, відділу освіти надали наказ про проведення позачергової інвентаризації і передачі майна. Відповідно до цього пропонується завершити передачу в термін до 7-го грудня 2018-го року та рекомендувати Мирненській ОТГ до 1-го січня 2019-го року вжити заходи щодо належного забезпечення організації освітнього процесу, видачі документів про освіту, харчування учнів, складання трудових угод з працівниками закладів освіти відповідно до законодавства».

 Також за словами заступника голови районної ради Мирненській селищній об’єднаній територіальній громаді потрібно буде укласти договори на отримання послуг зв’язку та Інтернету, вивозу твердих побутових відходів, постачання та розподілу електроенергії, природного газу і забезпечення роботи системи опалення та комплексу питань, пов’язаних з підвезенням учнів та вчителів до закладів освіти.