Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Мелітопольські каратисти завоювали 6 медалей

Мелітопольські каратисти завоювали 6 медалей

24 листопада в Полтаві пройшов Кубок України з кіокушин-карате. Медалі розіграли близько 360 учасників з Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської областей і республіки Молдова. Змагання проводилися в розділі «куміте» відповідно до Правил Міжнародної організації «Kyokushin World Federation» / «Всесвітня Федерація Кіокушин» згідно з олімпійською системою

У загальному заліку спортсмени збірної Мелітополя завоювали 6 медалей. Переможцями стали Михайло Коломоець і Микола Нікіфоров. Срібло здобули Володимир Щербань і Максим Фурунжиєв, а Дарина Генова і Андрій Лимарь стали бронзовими призерами. До змагань мелітопольських каратистів підготували тренери Андрій Жорняк  і Анатолій Зінченко.