Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Воєнкомати працюють на повну потужність

Воєнкомати працюють на повну потужність

З третього грудня в України на резервістів та військовозобов’язаних чекають у військових комісаріатах. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони. При цьому у Запорізькій області з веденням воєнного стану до воєнкоматів масово приходять добровольці, але їх відправляють по домівках, адже план по призову вже перевиконано

 

З 3-го грудня в Україні, через введення воєнного стану, розпочався цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними.

Зокрема передбачається проведення зборів, як у складі бригад (до 15 діб) так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Водночас, заходи з мобілізації проводитимуться лише у випадку відкритої агресії, але в такому випадку до Збройних Сил України призиватимуться не лише ті особи, які перебувають на зборах, а й усі резервісти та військовозобов’язані, які приписані до комплектування Збройних Сил України.

В областях, де введено воєнний стан, передбачається проведення масових зборів з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб, під час яких буде проведене бойове злагодження бригад та батальйонів територіальної оборони, з метою підготовки до захисту своїх областей.

Між тим у воєнкоматах Запорізької області спостерігається справжній ажіотаж. Як розповів на брифінгу 29 листопада тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Запорізького ОВК Владислав Хобот, сотні добровольців вже виявили бажання стати на захист країни. Але їм поки що відмовляють, адже, і далі цитата "Призов закрито, план виповнено на 100%, тому добровольців просто ставлять на облік".  Про мобілізацію нині не йдеться, якщо хтось й отримає повістки до військкомату, то лише для уточнення та оновлення даних. Якщо виникне необхідність у мобілізації, то в першу чергу призиватимуть ветеранів АТО», - підкреслив Хобот.