Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутат провів прийом мелітопольців

Депутат провів прийом мелітопольців

Сьогодні в Мелітополі відбувся виїзний прийом депутата Запорізької обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ірини Вишнякової. На зустріч з нею прийшли близько двадцяти мешканців міста та району, які потребували допомоги, у тому числі і фінансової

 

Депутат Запорізької обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ірина Вишнякова регулярно проводить прийоми громадян у Мелітополі. Як показала практика  вже декількох таких зустрічей, переважно  до неї звертаються люди, щоб вирішити якісь нагальні фінансові проблеми. В більшості випадків гроші потрібні на лікування – це і придбання ліків, і платні операції тощо. Наприклад, ось ця жінка – багатодітна мати, збирає кошти на лікування свого сина.

При наявності всіх документів Ірина Вишнякова обіцяє допомогти всім, хто звернувся. Щоправда, депутатський фонд цього року вже вичерпаний – матеріальну допомогу отримали 227 осіб. Але це не означає, що сьогоднішні відвідувачі прийшли марно на прийом до депутата.

Між тим мелітопольці можуть не чекати особистого прийому Ірини Вишнякової і надавати свої письмові звернення до громадська приймальні Радикальної партії Олега Ляшка, яка знаходиться за адресою пр. Б.Хмельницького,70, офіс 113. Приймальня працює щодня, з 8-ї до 17-ї години.