Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Депутати Опоблоку забезпечили навчальні заклади сучасним обладнанням

Депутати Опоблоку забезпечили навчальні заклади сучасним обладнанням

Депутати Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку, які були обрані від Мелітополя і району, цьогоріч спрямували основну увагу на школи і дитячі садки. За кошти зі свої депутатських фондів вони забезпечили навчальні заклади сучасним обладнанням

 

Мелітопольська група депутатів Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку цього року виділила зі своїх фондів кошти на придбання 18-ти сучасних мультимедійних комплексів у дитячі садки та 23-х комплексів у школи міста і району. Загальна сума виділених депутатами Опоблоку  коштів – близько 2-х мільйонів гривень. Усе обладнання уже придбано і встановлено у навчальних закладах. З метою ознайомитися, як воно використовується у роботі, та щоб поспілкуватися з вихователями і методистами, дитячі садки свого виборчого округу відвідав депутат обласної ради Віталій Литовка разом із своїм колегою Олегом Буряком. Депутати побували у дитсадках №43, 41 та 29, у які мультимедійні комплекси придбані за кошти з фонду Віталія Литовки. У всіх закладах обладнання успішно застосовується у роботі – на заняттях та творчих заходах.

Віталій Литовка (депутат Запорізької обласної ради від Опозиційного блоку): «Зараз важкі часи, криза, воєнний стан. Але ми знайшли можливість підтримати дітей. Бо розвиток дітей – це інвестиція у майбутнє».

Для того, щоб допомогти вихователям швидше освоїти роботу на сучасному обладнанні, з ініціативи депутата Олега Буряка минулого тижня на базі МДПУ пройшов триденний тренінг для методистів усіх дитячих садків міста. Фахівці кафедри інформатики поділилися з представниками дитсадків своїми методичними здобутками та навчили їх самостійно створювати презентації та інтерактивні плакати. Від дитячого садка №29 на тренінгу навчалася методист Олена Манжульянова.

Олег Буряк: Скажіть, чи корисний був тренінг?

Олена Манжульянова (методист ДНЗ №29) «Олег Миколайович, дякую вам за такі курси. Дуже корисні. Тепер зможемо впевнено використовувати дошку у роботі».

За словами методиста, інтерактивну дошку використовують на заняттях з математики, розвитку мовлення, ознайомлення з навколишнім світом. Депутати переконалися, що дітям дуже цікаво пізнавати нове за допомогою сучасного обладнання. Олег Буряк та Віталій Литовка подякували вихователям за їх творчий підхід до роботи, і побажали і їм, і  дітям цікавих занять і нових відкриттів.