Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

Щороку, 6 грудня, Україна вітає своїх захисників з їхнім святом – святом мужності, патріотизму, відданості своїй справі та Батьківщині. У останні роки цей день набув особливого змісту, піднявши роль українських військових та значення їхньої служби на найвищий рівень. Сьогодні у будинку офіцерів у авіа містечку вітали тих, хто присвятив свої життя захисту Батьківщини, а також волонтерів, які за останні чотири роки стали невід’ємною частиною української армії

 

Цього року Збройним Силам України виповнюється 27 років, і майже п’ять років святкує нова – потужна, сучасна та віддана українська армія. Усі підрозділи та роди військ об’єдналися у єдиному прагненні вигнати ворога з землі української, повернувши її громадянам мир та спокій. У будинку офіцерів зібралися військові льотчики з 25-ї авіатранспортної бригади, військові другого патрульного батальйону Нацгвардії, ветерани АТО. Запросили на свято і волонтерів, які у останні роки стали для солдатів та офіцерів майже другою родиною.

 Світлана Бойко (заступник міського голови Мелітополя): «Професіоналізм – це запорука успіху, а професіоналізм у військовій справі – це збереження обороноздатності країни. Ми дивимось на вас з надією та впевненістю. Ви обрали нелегку професію, взяли на себе відповідальність за збереження миру та спокою». 

 Світлана Бойко вручила пам’ятні відзнаки, грамоти на подяки військовослужбовцям частин 3033 та 3840, а також ветеранам  АТО.

 Радіон Павлюк (ветеран АТО): «Це свято – свято на крові. Україна відродило своє військо у 2014 році. Спасибі усім, хто воював і продовжує воювати, тим, хто є у тилу і допомагає. За честь, мужність та звитягу дякую вам. Це свято ваше. Окреме дякую тиловій службі, яка допомагала та передавала нам усе, чим не могла забезпечити держава.  Це волонтери. Низький уклін вам» .

 Волонтерів цього дня, дійсно, військові вітали, як найближчих людей, які за останні роки стали невід’ємною частиною їхнього життя, найвідданішими помічниками та друзями.

До Дня Збройних Сил місто започаткувало фотопроект «Наша сила, міць та слава». На фото зображені військовослужбовці ЗСУ, і чоловіки, і жінки, є і їхні висловлювання щодо військового обов’язку та служби. Масштабна презентація цього проекту відбудеться наступного року. По завершенні урочистого заходу та концерту присутні поклали квіти до пам’ятника військовим льотчикам, членам екіпажу Олександра Білого, що загинули у небі над Луганськом у червні 2014 року.