Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Стрибки на акробатичній доріжці

Стрибки на акробатичній доріжці

На базі ДЮСШ №1 проходить відкритий Кубок Запорізької області зі стрибків на акробатичній доріжці та спортивної акробатики серед юнаків та юніорів

 

У турнірі беруть участь близько ста спортсменів. Крім мелітопольської команди за перемогу змагаються акробати з Бердянська, Генічеська, Енергодару, Молочанська і Токмака.

Слід зазначити, що для багатьох спортсменів - це перший виступ на такому поважному турнірі. Юні акробати довго і ретельно готувалися до стрибків і їм вдалося порадувати своїх наставників гідними виступами, каже тренер ДЮСШ №1 Оксана Львова.

Нагадаємо, акробатика в наші дні - це не тільки спортивні вправи на брусах, складні кульбіти та стійки або гімнастичні польоти в повітрі. Існує також танцювальна акробатика, акройога, фітнес-акробатика та інші види, які передбачають включення базових акробатичних вправ в звичні комплекси фізичного навантаження.

Все це робить акробатику більш популярною і універсальною, адаптуючи її як вид спорту під потреби будь-якого людського тіла бути гнучким, сильним і здоровим.

 Кубок Запорізької області зі спортивної акробатики - прекрасна можливість для талановитих дітей і молоді продемонструвати свій рівень підготовки і підсумок напружених тренувань.

Цей турнір  запам'ятається юним спортсменам можливістю проявити себе, по-новому оцінити свій потенціал і обмінятись досвідом, а також новими знайомствами и спілкуванням з акробатами з інших міст області.