Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Наші перемоги тобі, Мелітополь!

Наші перемоги тобі, Мелітополь!

Мелітопольські спортсмени та їх тренери підбили підсумки року, що минає. На урочистому заході під назвою «Наші перемоги тобі, Мелітополь» у ПК Шевченка вітання, грошові сертифікати та пам’ятні призи отримали 77 спортсменів та 17 тренерів

 

Мелітополь вважається одним з найспортивніших міст не тільки в Запорізькій області, а і й в усій Україні, адже у нашому місті активно культивуються більше 30-ти видів спорту і постійно ініціюється розвиток нових. Слід зазначити, що за підсумками 2018 року мелітопольські спортсмени гідно представили наше місто, область і країну на міжнародних змаганнях вищого рангу. За результатами виступів на чемпіонатах Європи і світу кращі мелітопольські спортсмени отримали свої заслужені нагороди. Серед гостей спортивного свята була начальник обласного управління молоді, фізкультури і спорту Наталя Власова. До мелітопольських спортсменів вона звернулася з привітальним словом і зазначила, що Мелітополь нагородили за зайняте 1 місце в обласній спартакіаді серед збірних команд міст, сільських районів і об’єднаних територіальних громад.

Серед тих, хто отримав  заохочувальні грошові сертифікати і пам'ятні призи, були переможець чемпіонату Європи з кікбоксингу Артем Мусатов і його тренер Володимир Ящук, майстер спорту України міжнародного класу, переможець чемпіонату світу з кікбоксингу в 3-х розділах серед чоловіків Ігорь Панайотов і його наставник - майстер спорту міжнародного класу Віктор Савченко, переможець чемпіонату Європи з кікбоксингу Олександр Тимошов, срібний призер Ігор Попов і їх наставник Олександр Кучерков. У номінації «Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту 2018 року» нагороду отримав вихованець відділення боксу ДЮСШ №1 Айдер Абдураімов. У номінації «Кращий тренер з олімпійських видів спорту 2018 року» переміг тренер з боксу ДЮСШ №1 Сергій Онищенко. У номінації «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту 2018 року» нагороду отримав майстер спорту України міжнародного класу з сумо Сергій Соколовський. У номінації «Кращий тренер з неолімпійських видів спорту 2018 року» переміг  тренер з кікбоксингу Мелітопольського центру єдиноборств «Динамо» Володимир Ящук, а найрезультативнішою командою з ігрових видів спорту стала чоловіча флорбольная команда «Скала» - володар Кубку України і переможець чемпіонату України серед команд вищої ліги.

За вагомий внесок в розвиток фізкультури і спорту в Запорізькій області грамоти управління молоді, фізкультури і спорту Запорізької обласної держадміністрації отримали тренер з боксу ДЮСШ №1 Сергій Онищенко, старший тренер відділення гандболу ДЮСШ №3 Руслан Ібрагімов, тренер з кікбоксингу Віктор Савченко і старший тренер відділення вільної боротьби ДЮСШ №1 Алтай Абдуллаєв.

За розвиток дитячо-юнацького спорту в місті Мелітополі нагороди отримали тренер з футболу спортклубу «Аріс» Станіслав Заброда, тренер з футболу стадіону «Спартак» Андрій Проценко, тренери відділення баскетболу та художньої гімнастики ДЮСШ №3 Галина Гузь та Ірина Черкашина, відділення волейболу і боксу ДЮСШ №1 Олександр Магула і Артур Воронцов та багато інших. Для присутніх в ПК Шевченка свої найкращі виступи подарували вихованці мелітопольських ДЮСШ.