Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Шаховий турнір поколінь

Шаховий турнір поколінь

20-го січня на базі мелітопольської ДЮСШ № 1 пройшов перший відкритий турнір з шахів «Шахові династії». У змаганнях до Дня соборності України у командному та особистому заліках взяли участь 28 команд

 

Це сімейні покоління з Мелітополя і з навколишніх населених пунктів – Фруктового і Мирного. Ідейним натхненником проведення турніру став колишній випускник шахової школи Сергій Аверін. Грати в шахи його навчив батько, потім Сергій навчив свого сина, якому зараз вже 16 років і він є титулованим шахістом.

До складу кожної команди входило три особи. До участі допускалися і династії в неповному складі - по двоє учасників. Також був особистий залік по дошках. На першій дошці грали представники старшого покоління, на другій - середнього і на третій - молодшого. Найстаршому учасникові, Анатолію Ярошенку з селища Мирне, - 83 роки, наймолодшому – мелітопольцю Івану Латишеву 6 років.За результатами командного заліку 3-є місце посіла династія Мілько, на 2-му місці виявилася команда династія Аверіних, а перемогу здобула династія Каграманянц. У особистому заліку на першій дошці переміг Вартан Каграманянц, на другій дошці - Юлія Єфремова, а на третій - Богдан Аверін. Призерів нагородили медалями, кубками і грамотами. Призери командного заліку отримали грошові призи. А учасників, що зайняли призові місця на других і третіх дошках, нагородили подарунковими сертифікатами на три безкоштовних зайняття в спорткомплексі «Сфера». Найстарший і наймолодший учасники отримали персональні шахові набори, а усі учасники шахового турніру були нагороджені сертифікатами.