Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ «Граємо за Україну разом»

«Граємо за Україну разом»

20-го січня на базі мелітопольської загальноосвітньої школи №3 пройшли зональні змагання першості Запорізької області з футзалу серед юнаків 2004-го і 2005-го років народження під гаслом «Граємо за Україну разом». Запорізьку область на 2-му турі представляли 8 команд. В першій групі грали представники Мелітополя – гравці команд «Спартак-Мелітополь» і «Аріс», а також футболісти з Приморська. А представники 2-ї групи в цей день грали в місті Токмак

 

Змагання пройшли на вищому рівні. Гравці мелітопольських команд порадували своїх тренерів і вболівальників достойними результатами.

 Нагадаємо, боротьба за медалі першості області з футзалу серед юнаків 2004-го і 2005-го років народження розпочалася на початку січня. Учасників змагань організатори розподілили на чотири територіальні групи. По дві кращі команди з «золотими очками» вийдуть до фінальної вісімки. Переможці та призери цієї вікової групи визначаться наприкінці місяця. А ось команди юнаків 2006-го і 2007-го років народження розпочнуть футбольні баталії у лютому.