Главная   \\ Новости  \\ Спорт
Спорт
  • На базі ДЮСШ №1 проходить відкритий Кубок Запорізької області зі стрибків на акробатичній доріжці та спортивної акробатики серед юнаків та юніорів

• Мелітопольські боксери продемонстрували відмінні результати на Всеукраїнському турнірі «Олешківські ігри-2018». У змаганнях, що проходили в місті Олешки Херсонської області з 29-го листопада по 1-е грудня, брали участь понад сто спортсменів з Київської області, Миколаєва, Херсона, Мелітополя та інших міст. Наше місто представляли вихованці ДЮСШ №1. За підсумками проведених на ринзі поєдинків усі вони завоювали золоті медалі

• 24 листопада в Полтаві пройшов Кубок України з кіокушин-карате. Медалі розіграли близько 360 учасників з Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської областей і республіки Молдова. Змагання проводилися в розділі «куміте» відповідно до Правил Міжнародної організації «Kyokushin World Federation» / «Всесвітня Федерація Кіокушин» згідно з олімпійською системою

• З 14-го по 17-і листопада в Дніпрі проходив 3-й кубок вищого училища фізкультури цього міста з боксу. У змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Мелітополя, Дніпра, Полтави, Хмельницького і інших міст. Честь Мелітополя захищали дві вихованки тренера Артура Воронцова - Віталина Расько і Анастасія Тихоненко. Віталина завоювала золоту медаль, а Анастасія - бронзову

• 17-го та 18-го листопада в місті Кишинів (Молдова) на базі спорткомплексу «Футзал-Арена» пройшов 17-й абсолютний чемпіонат Європи з кіокушин-карате серед чоловіків і жінок. В розділах «куміте» і «ката» змагалися понад 500 спортсменів з 27-ми країн. Були серед претендентів на медалі і п'ятеро мелітопольських спортсменів – вихованців спортивного клубу «Віннер» під керівництвом Євгена Виниченка. У складі збірної України вони завоювали чотири призових місця. Срібним призером чемпіонату Європи став Ростислав Безверхній, Владислав Карпич, Владислав Чорних і Богдан Лузгарьов завоювали бронзові медалі. Ці спортсмени отримали медалі, кубки і дипломи

• У Мелітополі пройшов відкритий кубок міста з традиційного ушу - таолу. У змаганнях взяли участь мелітопольські спортсмени і команда з міста Дніпро. Вони виступали зі зброєю і без неї. Мелітопольці продемонстрували відмінні результати. У віковій категорії від 7-ми до 10-ти років перше місце зайняв Михайло Пушкар, який виступав без зброї. У категорії 10-14 років без зброї першою стала Алеся Реминна, а зі зброєю перемогу здобув Денис Кушик. У категорії 14-15 років золото завоював Микита Заїжджай. Ці змагання визначили спортсменів, які представлять Мелітополь на чемпіонаті Запорізької області, який проходитиме у Бердянську 1-го і 2-го грудня

• З 30-го жовтня по 4-е листопада в Одесі проходив чемпіонаті України з боксу. На ринзі зустрічалися найсильніші боксери з різних регіонів країни. Був серед них і вихованець кирилівської ДЮСШ «Азовець» Олександр Балабін.

• З 8-го по 11-е листопада у місті Харків пройшов Кубок України з таєквон-до ІТФ. Змагалися юнаки, юніори, дорослі і ветерани. Всього за медалі боролися 595 спортсменів з усіх регіонів країни.

• 10-го і 11-го листопада в Дніпрі проходив Кубок України з карате за версією WKC. У змаганнях взяли участь 150 учасників з Київської, Луганської, Львівської, Одеської і Запорізької областей. Серед претендентів на медалі також були і мелітопольські каратисти – вихованці спортивного клубу «Атемі».

• З 1-го по 4-е листопада в італійському місті Марина-ді-Каррара проходив чемпіонат світу з кікбоксингу. У ньому взяли участь близько 5-ти тисяч спортсменів з 72-х країн. Були серед них і двоє кікбоксерів з Мелітополя - майстер спорту міжнародного класу Ігор Панайотов і кандидат в майстри спорту Артур Супруненко. Серед дорослих боксерів у вікових категоріях 19-40 років студент Мелітопольського педуніверситету ім. Б. Хмельницького Ігор Панайотов завоював три золоті медалі.

Хватит крутить бесконечные видео про котиков пришло время смотреть кино настоящее кино! . При игре на деньги бонусы казино вам гарантированы